10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Odense. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Odense er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Ågade 30 i Næsby og huset på Lupinvej 33 i Tarup.
Villaen på Ågade 30 i Næsby udbydes til 4.095.000 kr. Boligen rummer 148 kvadratmeter fordelt på 5 rum, med en grund på 742 kvadratmeter. Dette hjem giver en god plads til børnefamilier eller par, der søger ekstra plads.
På Lupinvej 33 i Tarup finder vi en mere rummelig villa med 175 kvadratmeter, også fordelt på 5 rum. Prissat til 3.995.000 kr., og beliggende på en grund med et areal af 670 kvadratmeter, tilbyder denne ejendom plads til en større familietilværelse.
Begge ejendomme er villaer, hvilket kan være interessant for dem, der søger et familievenligt hjem i Odense-området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.