Svenstrupvej 80 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Odense - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Odense. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Odense er der kommet to nye spændende boliger på markedet, beliggende på henholdsvis Svenstrupvej 80 i Skt Klemens og Bredstedgade 16 i Odense C.

Svenstrupvej 80 præsenterer en rummelig villa på 360 kvadratmeter fordelt på 8 værelser. Beliggende på en grund på 1623 kvadratmeter, tilbyder villaen rigelig udendørs plads. Villaen er udbudt til en pris på 5.795.000 DKK.

I den centrale del af Odense finder vi ejerlejligheden på Bredstedgade 16, 1. Denne ejerlejlighed er 157 kvadratmeter stor og har 6 værelser. Ejendommen har en udbudspris på 4.495.000 DKK, hvilket afspejler dens centrale placering.

Begge boliger tilbyder unikke muligheder for potentielle købere på boligmarkedet i Odense.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Boliger til salg i Odense

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.